Twój e-mail:
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Nazywam się Jakub Wilczewski i jestem pasjonatem informatyki. Od paru lat rozwijam swoje umiejętności tworzenia i projektowania stron internetowych. Na tle innych firm wyróżnia mnie to, że pracuję z ogromną pasją i przyjemnością oraz traktuje to jako proces samorealizacji. Na podstawie mojej wiedzy i doświadczenia podejmuje wszystkie możliwe kroki aby jak najbardziej dostosować witrynę do wymagań klienta, tak aby jej wygląd odzwierciedlał dziedzinę na której danej osobie zależy.

OFERTA

WYRÓŻNIAJĄ MNIE

Strony projektuje na podstawie najnowszych trendów korzystając z aktualnych barw i kolorów. Wszystko dopasowane tak aby jak najbardziej uatrakcyjnić stronę.  

Wykonanie z pasją

Nowoczesny design

Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Obiecuję łatwy kontakt oraz szczere i dobre rady przy projektowaniu witryny.

Do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem i pasją. Projektując strony mogę dzielić się z wami tym co naprawde kocham robić.

Indywidualne podejście

Najwyższe standardy code oraz frontendowa jakość 

Kreator CMS pd klienta

Adaptacja strony mobilnej

Responsywność  RWD twoja strona będzię się prezentować wyśmienicie na wszystkich urzadzeniach

Stabilny serwer to pewna jakość i prędkość działania witryny

PRZEJDŹ DO KONTKATU

TWORZYMY NOWY WIZERUNEK W SIECI

WolfWeb

+48 533 214 429

CAFE

  87-100, Toruń 

12 października 2019
Termin:  1 Tydzień roboczy Opis: Jest to strona przeznaczona dla osób lub firm zaczynających promować swój wizerunek w internecie. Nie posiada ona podstron. Jej funkcjonalność polega na intuicyjnym przewijaniem strony
13 lutego 2020
Opis: Stronę taką polecamy dla średnich lub dużych przedsiębiorstw chcących poprawić swój wizerunek w sieci. Strona składa się z 6 podstron które współgrają z charakterem całej witryny. Przykładem może być
14 lutego 2020
Opis: Jest to oferta dla osób którym zależy na dużej ilości podstron, pełnej modułowości. Responsywności. Najczęściej wybierana dla osób chcących prowadzić sklep internetowy lub wprowadzić płatności internetową poprzez stronę. Dodatkowe
Jakub Wilczewski

O mnie

Napisz do nas

Realizacje

Firma Wolfarb prężnie rozwija się już od 20 lat. Jak widać, to przedsięwzięcie okazało się sukcesem. Upewnij się, że jesteśmy warci Twojego zaufania przeglądając różne oferty naszych produktów najwyższej jakości.

Decydujemy się na oferowanie i świadczenie tylko najlepszych usług dla naszych cennych klientów. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klientom jeszcze bardziej niż sami by tego oczekiwali - zawsze !

Wolfarb

PRZEJDŹ

Nieruchomości to moja pasja i zamiłowanie od wielu lat.  Sprzedaż i kontakt z klientem to coś co napędza mnie do pracy. Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, dyplomowanym projektantem wnętrz architektura, dyplomowaną homestagerką (stylistką wnętrz), prywatnie również inwestorem nieruchomości.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Dzięki współpracy ze mną Twoja nieruchomość będzie odpowiednio przygotowana i zaaranżowana do sprzedaży lub wynajmu, tak aby zainteresowała jak największą ilość klientów.

Styllowo

PRZEJDŹ

STRONY INTERNETOWE NA WYMIAR

Strona stworzona przez WolfWeb Jakub Wilczewski 2020 

87-100 Toruń

wilczewski.jakub@wolfweb.com

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00

sobota  09:00 - 21:00